Oferta, produkty, ceny

Ekologia od dzisiaj

Fotowoltaika Kielce

Wylewki anhydrytowe Kielce

Proste wykonanie

W dzisiejszych czasach, najwyższy nastał czas aby zapomnieć o wylewkach cementowych. Alternatywą są wylewki anhydrytowe Kielce! Posiada ona wiele korzyści ale przede wszystkim jest samopoziomująca. Wylewki anhydrytowe Kielce nie wymagają również zacierania i wygładzania. Jeżeli szukasz firmy, która wykona wylewkę anhydrytową Kielce skorzystaj z naszej oferty.

Gdzie zastosować wylewkę anhydrytową Kielce?

Wylewka anhydrytowa Kielce zastosowana może być na podkładach podłogowych każdego typu, różnego rodzaju budownictwie. Posiada podwyższoną przenikalność cieplną, dzięki czemu można stosować ją na ogrzewanie podłogowe. W zależności od składu, wylewki anhydrytowe Kielce przyjmują duże wytrzymałości na ściskanie i zginanie. Dzięki temu, solidnym i wytrzymałym podkładem pod płytki, parkiet czy panele.

Jak przebiega wykonanie wylewki anhydrytowej?

W pierwszej kolejności należy wyznaczyć poziom posadzki. Zrobić to należy z pomocą niwelatora oraz specjalnych stojaków niwelacyjnych, które należy rozstawić w pomieszczeniu. Polecamy również wykonać dylatacje obwodowe - umożliwią one kurczenie się wraz ze zmianami temperatury. Na tak przygotowanej podłodze, powinna zostać wylana wylewka anhydrytowa.

Kolejną kwestią jest odpowietrzenie posadzki. Na samym końcu wyrównuje się szczotkami. Wszystkie wylewki samopoziomujące jak również prace wykończeniowe odbywają się w pozycji stojącej. Dzięki temu nie narazimy na szwank pleców.

Wylewki anhydrytowe Kielce to świetne rozwiązanie!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Stwórz własny prąd!

Prestiż i styl od paneli fotowoltaicznych