Oferta, produkty, ceny

Ekologia od dzisiaj

Fotowoltaika Kielce

Ogniwa fotowoltaiczne

Ekologiczny dom,  odnawialne źródła energii

Słońce można efektywnie wykorzystywać do wytwarzania energii elektrycznej lub utrzymania ciepła. Obecnie funkcjonuje wiele możliwości, które pozwalają na ogromne oszczędności. Ogniwa fotowoltaiczne zmniejszają ogólne zanieczyszczenia środowiska i są najbardziej rozpowszechnionym sposobem wykorzystania promieniowania słonecznego.

Ogniwa fotowoltaiczne przekształcają światło w energię elektryczną. Będąc świadomym, że prąd elektryczny kosztuje coraz większe pieniądzem ogniwa fotowoltaiczne są w stanie przynieść swoim właścicielom wymierne oszczędności w domowym budżecie. Ogniwa fotowoltaiczne dzielą się na dwie główne grupy dostępne obecnie na rynku:

  • Moduły monokrystaliczne-posiadają obecnie najwyższą sprawność wśród wszystkich modułów fotowoltaicznych oraz żywotność wynoszącą co najmniej 30 lat.
  • Moduły polikrystaliczne-produkowane w prostym procesie,sprawność od modelu monokrystalicznych jest niższa o 3%. Cena ich jest również mniejsza,

Popularność odnawialnych źródeł energii

Odnawialne źródła energii stają się coraz to bardziej popularne. Instalując odpowiednie urządzenia jesteśmy w stanie czerpać darmową energię elektryczną pochodzącą z natury. Przykładem mogą być tutaj ogniwa fotowoltaiczne czy również pompy ciepła. Tego typu rozwiązania na przestrzeni kilku lat pozwolą nam zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, a w dodatku nie szkodzą one środowisku.

Rozróżniamy kilka źródeł energii ekologicznej energia ekologiczna to między innymi energia wodna czy energia wiatrowa oraz słoneczna. Energią ekologiczną możemy więc nazwać źródła, które wykorzystują do przetwarzania na energię wiatr czy promieniowanie słoneczne, a także fale i wiele, wiele innych. W prywatnych domach najczęściej spotykane jest oczywiście wykorzystanie energii słonecznej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Ogniwa fotowoltaiczne to świetne rozwiązanie dla każdego!

Stwórz własny prąd!

Prestiż i styl od paneli fotowoltaicznych