Oferta, produkty, ceny

Ekologia od dzisiaj

Fotowoltaika Kielce

O nas

Najwyższa jakość urządzeń i montażu

Nasza firma istnieje na rynku już kilkadziesiąt lat. W branży odnawialnych źródeł energii wiedziemy prym nie tylko na rynku w województwie świętokrzyskim ale również w całej Polsce. Za nami tysiące realizacji i radość z posiadania własnego prądu. Stawiamy na współpracę oraz wieloletnie, dobre relacje z Klientem. Ich zadowolenie to dla nas najważniejsza kwestia. Wszystkie nasze produkty działają bez żadnych problemów a każdy sprzedany przez nas produkt musi spełniać Wasze oczekiwania.

Za wszystkie realizację odpowiada wspaniały zespół specjalistów, który zna się na swojej pracy. Zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów, którzy kochają wyzwania i są na nie gotowi. Wszystko to dla WAS!

Oferujemy:

  • wsparcie techniczne;
  • dużą oszczędność;
  • markę,
  • wysokiej jakości montaż,
  • szybkie terminy,

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Polecamy odwiedzić nasze biuro w Kielcach lub Starachowicach aby nasi specjaliści dokonali odpowiedniego projektu oraz do wyboru prądu. Należy wziąć pod uwagę fakt, że  dzięki fotowoltaice można sprzedać nadmiar wyprodukowanego prądu do sieci elektroenergetycznej. Nie trzeba się starać o uzyskanie koncesji na produkcję i sprzedaż prądu. Ponadto wyprodukowaną energię można magazynować w akumulatorach.

Nadszedł czas by płacić mniej! Zielona energia dostępna jest dla każdego!

Zapraszamy!

Stwórz własny prąd!

Prestiż i styl od paneli fotowoltaicznych